VRIJWILLIGER: BEELDREGIE EN CAMERA
De Pletterij is een podium voor debat en cultuur. Jaarlijks vinden er zo’n 140 programma’s plaats. De ruggegraat van dit programma wordt gevormd door de debatten en de concerten. Gemiddeld vinden er 3 a 4 keer per week debatten en concerten plaats. De Pletterij werkt al een aantal jaar met het livestreamen van de debatten en de concerten.
De Pletterij werkt vaak samen met NH Nieuws en het Haarlems Weekblad. Dat houdt in dat regelmatig debatten via de website van NH Nieuws en Haarlems Weekblad worden uitgezonden.
Voor de uitbreiding van haar vrijwilligersteam is de Pletterij op zoek naar beeldregisseurs en cameramensen. De regie vindt plaats vanuit de studio. Er wordt gewerkt met meerdere camera’s waarbij minimaal 1 camera hand bediend is. De cameravrouw/ man wordt aangestuurd door de regisseur (koptelefoon). De regie wordt gedaan vanuit de studioruimte. Hier staat de computer waarop de diverse camera’s en het live geluid binnenkomen. De regisseur verzorgt de online montage. Er wordt gebruik gemaakt van het programma vMix. https://www.vmix.com/
De beelden zijn te zien via het YouTube-kanaal van de Pletterij.
De Pletterij biedt:
- een uitdagende functie in een dynamische, maatschappelijk betrokken organisatie;
- je leert om een live videoregistratie te filmen in teamverband;
- een uitstekende werksfeer;
- een plek binnen een enthousiast team;
- kwaliteit staat voorop;
- gratis toegang tot alle openbare activiteiten in de Pletterij.
De Pletterij is een enthousiaste organisatie, met 2 betaalde krachten, en ruim 80 vrijwilligers. Ben je geïnteresseerd om je bij ons team aan te sluiten neem dan contact op met Arno Duivestein: arno@pletterij.nl.
TAAKOMSCHRIJVING
Camerabediening, wat ga je doen:
- je bedient 1 van de 2 handbediende camera’s
- je wordt via de koptelefoon aangestuurd door de regisseur
- je bent minimaal 2 keer per maand beschikbaar.
Videoregistratie, wat ga je doen:
- je maakt een registratie aan de hand van de verschillende camerabeelden die binnen komen. We werken met het vMix- programma;
- je zorgt ervoor dat uiterlijk 1 uur voor aanvang alles klaar staat voor start;
- via de koptelefoon stuur je cameramensen aan;
- je bent minimaal 2 keer per maand beschikbaar.
Wat zijn je kwaliteiten:
- je hebt affiniteit met de activiteiten die de Pletterij programmeert;
- je hebt ervaring met camerawerk of bent bereid dit te leren;
- je bent 18 jaar of ouder;
- je bent proactief, communicatief sterk en hebt oog voor detail.